ساخت اکانت اورجین

 

آموزش ساخت اکانت اورجین


 

اوریجین، پلتفرمی بسیار شبیه به استیم است که بازی ها را مدیریت می کند یعنی شما می توانید از امکانات اوریجین برای بازی از قبیل : بازی کردن دسته جمعی ( آنلاین)، اضافه کردن دوستان، آپدیت بازی و …. بهره مند شوید.

 

برای ساخت اکانت اوریجین در ابتدا شما به یک نرم افزار تغییر آی پی نیاز خواهید داشت، ابتدا نرم افزار را اجرا کنید سپس مراحل ساده زیر را دنبال کنید:

1- از سایت Origin نرم افزار را دانلود کنید: https://www.origin.com/deu/en-us/store/download

2- نرم افزار را نصب و اجرا کنید سپس تب Create an account را کلیک کنید

ساخت اکانت اورجین

ساخت اکانت اورجین

 

3- اگر نرم افزار تغییر آی پی شما درست کار کند کشوری را که در آن انتخاب کرده بودید در این قسمت به شما نشان داده می شود، آن را تغییر ندهید. در ادامه تاریخ تولد را انتخاب کرده و تیک گزینه موافقت با قوانین را بزنید.

 

ساخت اکانت اورجین

ساخت اکانت اورجین

 

 

4- فیلد های مربوطه را پر کنید.

در دو فیلد قسمت اول به ترتیب ایمیل و رمز عبوری برای اکانت اوریجین خود وارد کنید.دقت کنید که ایمیل معتبر باشد چراکه در ادامه ایمیلی برای شما ارسال می شود که باید آن را تایید کنید.

قسمت دوم به این مربوط می شود که دیگران با چه اسمی شما را پیدا کنند و به همه دوستانتان همین اسم نشان داده خواهد شد. قسمت بعدی تایید می کند که شما ربات نیستید معمولا به شکل پازل به شما نشان داده میشود که باید آن را حل کنید.

 

ساخت اکانت اورجین

ساخت اکانت اورجین

 

5- این قسمت مربوط به سوال و جواب امنیتی است که باید به دقت وارد شود ممکن است روزی رمز عبور و یا نام کاربری خود را فراموش کنید و با استفاده از این گزینه می توانید آن را بازیابی کنید.

 

ساخت اکانت اورجین

ساخت اکانت اورجین

 

6- ایمیلی حاوی کد برای شما ارسال شده. به همان ایمیلی که قبلا وارد کرده بودید بروید و کد را در این قسمت وارد کنید تا اکانت شما ساخته شود.

 

 

 
تغییر ریجن در استیم موقتا غیرفعال میباشد، ریجن اکانت خود را پیش از خرید با پشتیبانی هماهنگ نمایید
+