قوانین و مقررات 

 

قوانین و مقررات 


 

۱) این فروشگاه  G2tech.ir متعهد به رعایت “قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران“ و قوانین “حفظ حریم خصوصی“ می باشد. لذا این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود.

۲) مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح“نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل”می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر به عهده خود مشتری خواهد بود.

۳) پس از سفارش کالا وضعیت آن به صورت “در دست بررسی” خواهد بود. زمان معلق ماندن سفارش بستگی به حجم سفارش های در حال بررسی توسط تیم ما دارد.

۴) زمان آماده سازی سفارش بین ۵ دقیقه الی ۲۴ ساعت پس از واریز وجه خواهد بود.

۵ طبق قوانین امنیتی و حفاظتی اگر مشتری پس از “۳۰ روز” برای دریافت محصول خود مراجعه و اقدام نکند و جواب ما را ندهد محصول مصادره شده و “هیچ محصول و مبلغی” به مشتری برگشت داده نخواهد شد.

۶) خرید خود را با دقت انجام نمایید زیرا بعد از خرید امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

۷) همانطور که کاربران لانچر استیم اطلاع دارند، قیمت بازی ها در این پلتفرم در هر کشور متفاوت ارائه میشود. G2TECH به سبب همکاری با مشتریان خود و کسب رضایت آنها برای ارائه پایین ترین قیمت، کشور های مختلف را بررس کرده سپس قیمت را ارائه می دهد. قوانین استیم به این صورت است که کشور هر اکانت هر ۲ هفته یکبار می تواند تغییر کند. اگر کشور اکانت شما قابل تغییر به کشور بازی خریداری شده نباشد پول به صورت کامل به حساب شما و فقط به همان حسابی که از آن پول واریز شده، برگشت داده می شود.

۸) تمامی کدهای  گیفت کارت و نرم افزار ها   ۱۰۰% درست و تضمین شده هستند و هیچ بهانه ای مبنی بر کار نکردن و خراب بودن کدها قابل قبول نیست.

۹) به دلیل نوسانات قیمت دلار کاربر میبایست  قبل از واریز وجه به روز بودن و موجودی محصولات را از طریق پشتیبانی استعلام نماید.

۱۰) کلیه سفارشات پس از احراز هویت در سایت از ساعت ۹ صبح الی ۲۳ انجام می شود. 

11) چنانچه سازنده بازی یا برنامه خریداری شده توسط کاربر تصمیم بگیرد دسترسی مشترکان خود در کشور ایران و یا سایر کشورها را به سرورهای بازی یا برنامه قطع کند این مورد در حوزه اختیارات این سایت نمیباشد و تعهدی در این خصوص نداریم.

12) چنانچه مغایرتی بین عنوان محصول خریداری شده و دریافتی باشد کاربر تنها 48 ساعت پس از انجام سفارش میتواند این مورد را گزارش نمایید تا از طرف سایت اصلاح شود و بعد از این زمان تعهدی در این خصوص نداریم.

13) کاربر میبایست مشخصات اکانت خود را در بخش تسویه به شکل کاملا صحیح درج نمایید و هر گونه تایید دو مرحله ای عنوان خریداری شده را بعد از ثبت سفارش تا زمان انجام سفارش به طور کامل غیر فعال نمایید و چناچه این موارد بدون هماهنگی با پشتیبانی سایت رعایت نشود تعهدی در خصوص تحویل سفارش نداریم و وجه واریزی با کسر یک درصد جریمه به حساب واریز کننده عودت خواهد شد.

14) رعایت توضیحات درج شده در هر محصول اجباری میباشد.

15) چنانچه موجودی محصولی در سایت به پایان برسد یا قابل تحویل نباشد این مورد در اختیار سایت میباشد و وجه دریافتی به حساب واریز کننده برگشت داده میشود.

16) تمام محصولات سایت مربوط به رایانه ( pc ) میباشد و در زمینه کنسول ها گیم فعالیتی نداریم چنانچه کاربری به اشتباه خرید انجام دهد مسئولیتی به عهده سایت نمیباشد و وجه ای برگشت داده نخواهد شد.

17) این قوانین به اختیار سایت G2tech قابل تغییر می باشد و در همین قسمت بروز رسانی به عمل خواهد آمد. آخرین تغییر اعمال شده :‌ 04 فروردین ماه سال 1399