قوانین و مقررات 

 

قوانین و مقررات 


 

۱) این فروشگاه  G2tech.ir متعهد به رعایت “قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران“ و قوانین “حفظ حریم خصوصی“ می باشد. لذا این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود.

۲) مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح“نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل”می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر به عهده خود مشتری خواهد بود.

۳) پس از سفارش کالا وضعیت آن به صورت “در دست بررسی” خواهد بود. زمان معلق ماندن سفارش بستگی به حجم سفارش های در حال بررسی توسط تیم ما دارد.

۴) زمان آماده سازی سفارش بین ۵ دقیقه تا ۲۴ ساعت پس از واریز وجه خواهد بود.

۵ طبق قوانین امنیتی و حفاظتی اگر مشتری پس از “۳۰ روز” برای دریافت محصول خود مراجعه و اقدام نکند و جواب ما را ندهد محصول مصادره شده و “هیچ محصول و مبلغی” به مشتری برگشت داده نخواهد شد.

۶) خرید خود را با دقت انجام نمایید زیرا بعد از خرید امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

۷) همانطور که کاربران پلتفرم استیم اطلاع دارند، قیمت بازی ها در این پلتفرم در هر کشور متفاوت ارائه میشود. G2TECH به سبب همکاری با مشتریان خود و کسب رضایت آنها برای ارائه پایین ترین قیمت، کشور های مختلف را بررس کرده سپس قیمت را ارائه می دهد. قوانین استیم به این صورت است که کشور هر اکانت هر ۲ هفته یکبار می تواند تغییر کند. اگر کشور اکانت شما قابل تغییر به کشور بازی خریداری شده نباشد پول به صورت کامل به حساب شما و فقط به همان حسابی که از آن پول واریز شده، برگشت داده می شود.

۸) تمامی کدهای  گیفت کارت و نرم افزار ها   ۱۰۰% درست و تضمین شده هستند و هیچ بهانه ای مبنی بر کار نکردن و خراب بودن کدها قابل قبول نیست.

۹) به دلیل نوسانات قیمت دلار کاربر میبایست  قبل از واریز وجه به روز بودن و موجودی محصولات را از طریق پشتیبانی استعلام نماید.

۱۰) کلیه سفارشات پس از احراز هویت در سایت از ساعت ۹ صبح تا ۲۳ انجام می شود. 

11) این قوانین به اختیار سایت G2tech قابل تغییر می باشد و در همین قسمت بروز رسانی به عمل خواهد آمد. آخرین تغییر اعمال شده :‌ ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۷