قوانین و مقررات 

 

قوانین و مقررات 


 

 1. این فروشگاه  G2tech.shop متعهد به رعایت “قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران“ و قوانین “حفظ حریم خصوصی“ می باشد. لذا این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود.

 2.  مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح“نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل”می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر به عهده خود مشتری خواهد بود.

 3. پس از سفارش کالا وضعیت آن به صورت “در دست بررسی” خواهد بود. زمان معلق ماندن سفارش بستگی به حجم سفارش های در حال بررسی توسط تیم ما دارد.

 4.  زمان آماده سازی سفارش بین ۵ دقیقه الی ۲۴ ساعت پس از واریز وجه خواهد بود.

 5.  طبق قوانین امنیتی و حفاظتی اگر مشتری پس از “۳۰ روز” برای دریافت محصول خود مراجعه و اقدام نکند و جواب ما را ندهد محصول مصادره شده و “هیچ محصول و مبلغی” به مشتری برگشت داده نخواهد شد.

 6.  خرید خود را با دقت انجام نمایید زیرا بعد از خرید امکان بازگشت وجه  یا  برگشت محصول ( ریفاند کردن ) وجود ندارد.

 7.  همانطور که کاربران لانچر استیم اطلاع دارند، قیمت بازی ها در این پلتفرم در هر کشور یا ریجن متفاوت ارائه میشود. G2TECH به سبب همکاری با مشتریان خود و کسب رضایت آنها برای ارائه پایین ترین قیمت، کشور های مختلف را بررسی کرده سپس قیمت را ارائه می دهد. کاربر میبایست ریجن اکانت خود را با ریجن محصول در سایت بررسی نماید و در صورت مغایرات ریجن، پیش از خرید قیمت در ریجن مد نظر را از پشتیبانی جویا شود و براساس ریجن مد نظر خود وچه را واریز نمایید و در صورت رعایت نکردن این مورد وجه واریزی با کسر 5 درصد جریمه به حساب شما و فقط به همان حسابی که از آن پول واریز شده، برگشت داده می شود.

 8. تمامی کدهای  گیفت کارت و نرم افزار ها   ۱۰۰% درست و تضمین شده هستند و هیچ بهانه ای مبنی بر کار نکردن و خراب بودن کدها قابل قبول نیست.

 9.  به دلیل نوسانات قیمت دلار کاربر میبایست  قبل از واریز وجه به روز بودن و موجودی محصولات را از طریق پشتیبانی استعلام نماید.

 10.  کلیه سفارشات پس از احراز هویت در سایت از ساعت ۹ صبح الی ۲۳ انجام می شود. 

 11.  چنانچه سازنده بازی یا برنامه خریداری شده توسط کاربر تصمیم بگیرد دسترسی مشترکان خود در کشور ایران و یا سایر کشورها را به سرورهای بازی یا برنامه قطع کند این مورد در حوزه اختیارات این سایت نمیباشد و تعهدی در این خصوص نداریم.

 12.  چنانچه مغایرتی بین عنوان محصول خریداری شده و دریافتی باشد کاربر تنها 48 ساعت پس از انجام سفارش میتواند این مورد را گزارش نمایید تا از طرف سایت اصلاح شود و بعد از این زمان هیچ تعهدی در این خصوص محصول فروخته شده نداریم.

 13. کاربر میبایست مشخصات اکانت خود را در بخش تسویه به شکل کاملا صحیح درج نمایید و هر گونه تایید دو مرحله ای عنوان خریداری شده را بعد از ثبت سفارش تا زمان انجام سفارش به طور کامل غیر فعال نمایید و چناچه این موارد بدون هماهنگی با پشتیبانی سایت رعایت نشود تعهدی در خصوص تحویل سفارش نداریم و وجه واریزی با کسر ده درصد جریمه به حساب واریز کننده عودت خواهد شد.

 14. رعایت توضیحات درج شده در هر محصول اجباری میباشد.

 15. چنانچه موجودی محصولی در سایت به پایان برسد یا قابل تحویل نباشد این مورد در اختیار سایت میباشد و وجه دریافتی به حساب واریز کننده برگشت داده میشود.

 16.  تمام محصولات سایت مربوط به رایانه ( pc ) میباشد و در زمینه کنسول ها گیم فعالیتی نداریم چنانچه کاربری به اشتباه خرید انجام دهد مسئولیتی به عهده سایت نمیباشد و وجه ای برگشت داده نخواهد شد.

 17.  توضیحات و ویژگی های هر محصول در سایت صرفا به منظور راهنمایی و کمک به کاربر جهت خرید میباشد و تعهدی برای سایت نخواهد داشت، کاربر میبایست اطلاعات بروز را از سایت سازنده محصول مشاهده و چک نماید.

 18.  بازی های لانچر استیم به صورت گیفت یا خرید مستقیم فعال میشوند و این مورد به اختیار سایت میباشد ، گاهی اوقات فعال سازی به روش خرید مستقیم نیازمند پرداخت هزینه بیشتری میباشد که کاربر میبایست از قبل با پشتیبانی سایت هماهنگ نماید و در قسمت یادداشت سفارش درج کرده باشد در غیر اینصورت هیچگونه تعهدی نخواهیم داشت.

 19. این سایت فقط مسئولیت خرید و فعال سازی لایسنس یا عنوان خریداری شده در اکانت کاربر را برعهده دارد و فرآیند دانلود، نصب و اجرا محصول خریداری شده بر عهده خود کاربر میباشد.

 20. هر گونه تغییر، افزایش، کاهش یا حذف امتیازهای و کد های تخفیف کاربر در سایت در حوزه اختیارات سایت میباشد.
 21.  این قوانین به اختیار سایت G2tech قابل تغییر می باشد و در همین قسمت بروز رسانی به عمل خواهد آمد.

 

آخرین تغییر اعمال شده :‌ 04 شهریور ماه سال 1399 

چنانچه عنوان یا ریجن مورد نظر خود را نیافتید از طریق چت داخل سایت با پشتیبانی مطرح نمایید
+